Vážení hosté, děkujeme Vám za přízeň v uplynulých měsících. Budeme se na Vás těšit v našich provozech Botta caffé Vrchlabí, Botta caffé Na Staré poště v Jilemnici a nově Botta caffé Na Šaldově statku také v Jilemnici. Team Botta caffé

O nás

Vytváříme jedinečný gastronomický zážitek

Našim snem bylo vytvořit pulzující a příjemné prostory, ve kterých se budete cítit jako doma a kde si v klidu vychutnáte každé sousto perfektního jídla.

V roce 2010 se nám přesně takovou restauraci podařilo otevřít ve Vrchlabí na Krkonošské ulici a o osm let později jsme se chopili skvělé příležitosti a otevřeli jsme pro vás restauraci a pizzerii se stejným konceptem v Jilemnici na náměstí. Botta caffe Na Staré Poště je navíc obohacená o stylové ubytování.

Řídit vlastní restauraci se někdy dá přirovnat k jízdě na horské dráze. Je to skvělá a vzrušující jízda plná nástrah, které musíte překonat a přitom držet laťku vysoko. Za žádnou cenu nesmíte slevit, jídlo to prozradí a lidé to okamžitě poznají. Proto jsme si vždy stáli za našim přesvědčením, že budeme vařit jen z kvalitních a čerstvých surovin. Naše díky patří vám, našim zákazníkům, protože to dokážete ocenit.

Těšíme se na vaši návštěvu