Aktuální nabídku pokrmů naleznete na našich stránkách - denní menu, našem Facebooku, stránkách www.menicka.cz. V Jilemnici platí kompletní nabídka pizzy.
Otevírací doba ve Vrchlabí ne - čt 10:30 - 15hod, pá - so 10:30 - 20hod, v Jilemnici po-ne 10:30-20hod.
Děkujeme za Vaši přízeň Team Botta caffé

O nás

Vytváříme jedinečný gastronomický zážitek

Našim snem bylo vytvořit pulzující a příjemné prostory, ve kterých se budete cítit jako doma a kde si v klidu vychutnáte každé sousto perfektního jídla.

V roce 2010 se nám přesně takovou restauraci podařilo otevřít ve Vrchlabí na Krkonošské ulici a o osm let později jsme se chopili skvělé příležitosti a otevřeli jsme pro vás restauraci a pizzerii se stejným konceptem v Jilemnici na náměstí. Botta caffe Na Staré Poště je navíc obohacená o stylové ubytování.

Řídit vlastní restauraci se někdy dá přirovnat k jízdě na horské dráze. Je to skvělá a vzrušující jízda plná nástrah, které musíte překonat a přitom držet laťku vysoko. Za žádnou cenu nesmíte slevit, jídlo to prozradí a lidé to okamžitě poznají. Proto jsme si vždy stáli za našim přesvědčením, že budeme vařit jen z kvalitních a čerstvých surovin. Naše díky patří vám, našim zákazníkům, protože to dokážete ocenit.

Těšíme se na vaši návštěvu